Karakalem Tadında Geometrik Dövmeler Tasarlayan Sanatçı Kamil Mokot'tan 20+ Çalışma Sanatlı Bi Blog 1

Karakalem Tadında Geometrik Dövmeler Tasarlayan Sanatçı Kamil Mokot’tan 20+ Çalışma

Kendisine has karakalem tarzıyla yaptığı siyah beyaz geometrik dövmeleri ile dikkat çeken sanatçı Kamil Mokot‘tan derlediğimiz çalışmalar var bu yayınımızda. Karakalem veya eskiz tarzda yaptığı dövmeleri ve geometrik dokunuşlarıyla büyüleyici işlere imza atan Kamil Mokot genellikle hayvanlar aleminden besleniyor. Özellikle fil, kedi ve geyik dövmeleri üzerinde yoğunlaşan sanatçı hayvan figürlerini simetrik yapıda ayırıp iki farklı tarzı tek bedende sentezliyor.

Kurt kafası dövmesinin bir tarafını siyah beyaz diğer tarafını renkli tasarlayan Kamil Mokot geometrik yapıda keskin çizgiler kullanmayı da seviyor. Özellikle keskin çizgileri korkusuzca dövme tasarımlarına katan Kamil Mokot bir çok hayvan başı dövmesinde, yüzün bir tarafını normal diğer tarafını da geometrik olarak tasarlıyor.

Dövmelerinde genellikle hayvanlar alemini kullanan sanatçı arada ara çiçek dövmeleri de tasarlıyor. Fil ve kedi dövmeleri ile dikkat çeken sanatçı vücudun birçok uzvuna yaptığı çalışmalarla eşsiz bir katalog oluşturmuş. Özellikle kol ve bacak dövmeleri ile dikkat çeken sanatçı sırt ve göğüs altı dövmeleriyle de “hangi dövme vücudun hangi uzvuna yapılmalı?” veya “vücudun neresinde hangi büyüklükte dövme kullanılmalı?” sorularının da cevabını veriyor.

Kamil Mokot‘un eşsiz karakalem tarzı ile yaptığı siyah beyaz geometrik dövmelerden derlediklerimiz aşağıda. Güzel ve ilham verici seyirler olması dileğiyle.

Bağlantılar: Instagram

Başka başka

Çiçek Dövmesi Severler İçin 20+ Fazla Model: Haneul Sanatlı Bi Blog 29

Çiçek Dövmesi Severler İçin 20+ Fazla Model: Haneul

Çiçek dövmesi severler için tattoo_haneul‘un arşivinden derlediklerimiz var bugünkü yayınımızda. Özellikle renkli dövmelerin vücudun çeşitli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.