Paste your Google Webmaster Tools verification code here
Anasayfa / Fotoğrafçılık / Türk Kolaj Sanatçısı Ceren Bülbün’den Kafa Açan Yaratıcı Çalışmalar
Türk Kolaj Sanatçısı Ceren Bülbün'den Kafa Açan Yaratıcı Çalışmalar Sanatlı Bi Blog 43

Türk Kolaj Sanatçısı Ceren Bülbün’den Kafa Açan Yaratıcı Çalışmalar

Türk Kolaj sanatçısı Ceren Bülbün yaptığı dijital kolaj çalışmalarıyla kafa açıyor. Genellikle portre fotoğrafları üzerine yaptığı eklemeler ile kafayı yaratıcı bir biçimde tamamlayan kolaj sanatçısı Ceren Bülbün; insan anatomisini doğa ile birleştiriyor da denilebilir.

Kafayı yaratıcı bir biçimde tamamlayan kolaj sanatçısı, olan ve aslında olması gereken tepkisel diyaloglara doğru içsel yolculuğu özetliyor. İçimizde biriktirdiklerimizi anlamlandıran, beynimizde olup bitenin röntgenini çeken bu kolaj çalışmaları; doğa, uzay ve mimarinin insani düşüncenin temelini özetlediğinin kanıtı.

Yaratıcı kolajlarının özünde: düşüncenin sonsuzluğuna değinen sanatçı, basit görünen olguların temelindeki felsefeyi anlatıyor. Düşünce tohumu, heyecan, dinginlik, düşüncenin sonsuzluğu gibi temalarla durağan olma fikrine hareket kazandıran bu kolaj çalışmaları anın hazzını yakalamış diyebiliriz.

Oldukça derin ve yaratıcı işlere imza atan Türk Kolaj sanatçısı Ceren Bülbün‘ün çalışmalarından derlediğimiz 30’dan fazla kolaj aşağıda. Güzel seyirler. 🙂

Bazı kolaj çalışmalarını iki parçaya ayırarak video ekleyen Ceren Bülbün’ün ilham verici hareketli fotoğrafları:

Ayrıca bu içeriği beğendiyseniz sitemizde daha önce yayınladığımız Türk Kolaj Sanatçısı Aysu Bekar’dan Mekanlara Büyülü Hava Katan 30+ Fazla Çalışma haberine de göz atabilirsiniz.

Bağlantılar: Instagram

Başka başka

15+ Aşk İllüstrasyonu ile İlişkileri Anlatan Çizer Malva Sanatlı Bi Blog 16

15+ Aşk İllüstrasyonu ile İlişkileri Anlatan Çizer Malva

Aşkı anlatan çizimleri ile çift olmanın olumlu yanlarını illüstrasyonlarına yansıtan sanatçı Malva‘dan derlediğimiz çalışmalar var …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.