Anasayfa / Fotoğrafçılık / Sanat Eserlerine İlham Verici Düşünceleri ile Sarılan Sanatçıdan 30+ Fotoğraf
Sanat Eserlerine İlham Verici Düşünceleri ile Sarılan Sanatçıdan 30+ Fotoğraf Sanatlı Bi Blog 52

Sanat Eserlerine İlham Verici Düşünceleri ile Sarılan Sanatçıdan 30+ Fotoğraf

Mimar ve tasarımcı olan Meksika merkezli sanatçı Karen Cantuq sanat eserlerine düşünceleri ile sarılıyor. Aslında böyle bir başlığı seçmemizin nedeni sosyal medya hesaplarında hakkında bölümüne yaptığı ilham verici açıklaması. Yani Karen Cantuq diyor ki: “Sanat eserlerine düşüncelerim ile sarılıyorum.” açıklama bölümüne yapılabilecek en anlamlı özet.

Meksika merkezli tasarımcı ve mimar Karen Cantuq yaptığı foto manipülasyon çalışmaları ile hayvanlar alemini ve masalsı dünyayı birleştiriyor. Çoğu fotoğrafında kendini model olarak kullanan sanatçı sürreal fotoğrafçılık alanında da oldukça derin örnekler vermiş. Özellikle gökyüzü ve hayvanlar alemini kullanış biçimi oldukça felsefi olan Karen Cantuq; hayvanlar alemini, astronotları ve doğayı bolca kullanmış.

Bazı fotoğraflarında hayvanları uçuracak nesne olarak kullanması mutluluğu tasvirin en sevimli açıklaması olabilir. Kompozisyonlarında deniz anası, fil, ayı, panda ve balinaları oldukça fazla kullanan sanatçı fotoğraflarında sevimlilik ve derinliği yakalayarak ilham verici çalışmalara imza atmış.

Doğa fotoğraflarıyla da iç ısıtan kompozisyonlar oluşturan Karen Cantuq‘dan ilham verici 30+ fazla fotoğraf derledik. Güzel seyirler 🙂

Bağlantılar: Instagram | Facebook

Başka başka

Rizkiw Doğanın Rahatlatıcı Gücünü Gerçeküstü Fotoğraflarla Anlatıyor Sanatlı Bi Blog 40

Rizkiw Doğanın Rahatlatıcı Gücünü Gerçeküstü Fotoğraflarla Anlatıyor

Fotoğrafçı Rizky Soedarsono doğanın rahatlatıcı gücünü oluşturduğu gerçeküstü kompozisyonlar ile anlatıyor. Vücudun yer bulduğu doğa fotoğraflarına …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.