Anasayfa / Fotoğrafçılık / Kadın Gezgin Caroline Foster’dan Huzuru Çağrıştıran 20+ Manzara Fotoğrafı
Kadın Gezgin Caroline Foster'dan Huzuru Çağrıştıran 20+ Manzara Fotoğrafı Sanatlı Bi Blog 40

Kadın Gezgin Caroline Foster’dan Huzuru Çağrıştıran 20+ Manzara Fotoğrafı

Yeni Zelanda merkezli fotoğrafçı Caroline Foster manzara fotoğraflarıyla huzuru çağrıştıran seriler oluşturuyor. Özellikle yeşil ve mavinin tonlarını huzur veren fotoğraf kompozisyonlarıyla birleştiren fotoğrafçı gezgin ruhu da canlandırıyor.

Gezgin ruhun fotoğrafçı olmanın bir gerekliliği olduğunu vurgulayan Caroline Foster manzara fotoğraflarıyla taş blok ve şehirleşmenin getirdiği stresi yıkıyor. Modern dünyanın gerekliliği olarak görülen şehirleşmenin verdiği monotonluğa ormanlık ve doğa fotoğraflarıyla ferahlık getiren Caroline Foster doğa hikayeleri ile muhteşem işlere imza atmış.

Özellikle görsel hikayeleri ile dağlara, ormanlara ve denize yepyeni bir soluk getiren Caroline Foster tutkusunu bu şekilde dile getiriyor.

20’den fazla manzara fotoğrafıyla doğayı deneyimlemenize imkan veren Caroline Foster‘den derlediklerimiz aşağıda. Güzel ve mutlu seyirler.

Bağlantılar: Instagram | Facebook

 

Başka başka

Hayvanları Yaptığı Rötuşlarla İlginç Hallere Sokan Sanatçıdan 20+ Çalışma Sanatlı Bi Blog 31

Hayvanları Yaptığı Rötuşlarla İlginç Hallere Sokan Sanatçıdan 20+ Çalışma

Endonezya Cakarta merkezli sanatçı Aditya Aryanto çektiği fotoğrafları dijital rötuşlarla ilginç hallere sokuyor. Özellikle hayvanlar alemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.