Editör Alımı

Sitemiz 1. yılını doldurdu, 1 yılda hedeflediğimiz çoğu sayıya ulaştık ve hedeflediğimiz kitleyi gittikçe büyütüyoruz. Öncelikle bizlere ilham verdiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz.

Site politikamız olarak bundan sonraki süreçte ekibimizi büyüterek kitlemizi genişletmek ve başarı çizgimizi daha da yukarı çıkartmak istiyoruz. Haber ekibimize katılmak isterseniz sıkça sorulan soruları okuyup Editör veya İçerik Geliştirici Başvuru Formu veya aşağıda verdiğimiz mail adreslerinden birine formda istenen bilgileri postalayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Haber ekibi ne yapar?

Belirlediğimiz kategorisel alanlarda haber üretir, ilham veren çalışmalar keşfeder ve bu keşifleri site politikamıza uygun içeriğe dönüştürür.

Ücret ödemesi var mı?

Ekip olarak çalışmalarımız gönüllülük esasına dayanıyor. Site olarak herhangi bir kazanç sağlamayı amaç edinmediğimiz için ücret ödemesi veya gelir kaynağı sunmuyoruz.

Günde ne kadar zaman ayırmalıyım?

Günlük zaman sınırlaması yoktur, sanatlibiblog.com ekip üyeleri haber yapmayı ve içerik üretmeyi bir iş olarak görmemelidir.

Üretkenlik felsefemiz gereği günlük zaman sınırlaması yoktur fakat aramıza yeni katılan üyelerimiz bir ay boyunca üretkenlik göstermez ise üyeliği silinir. 🙁

Editör veya İçerik Geliştirici Olmak Aklıma Yattı, Peki Nasıl Haber Paylaşacağım?

Şu an bu satırları okuyorsan içindeki yaratıcı kıvılcımların çoktan farkına varmışsın demektir. 🙂 Yapacağın şey bizim yaptığımız gibi ilham verici görseller bulup içerik oluşturmaya başlamak.

İçerik Oluştururken Nelere Dikkat Etmeliyim?

İçeriklerin kopya olmamasına özen göstermek ilk önceliğimizdir. A veya B sitesindeki haberi direk kopyala ve yapıştır formülü hem felsefemize hem gizlilik koşullarımıza ve kullanım koşullarımıza aykırıdır.

Oluşturulan veya oluşturulması planlanan içeriğin bir ana fikrinin olması, insanlara mutluluk veya ilham vermesi önemlidir.

Şimdi hazır isen aramıza katılmak için aşağıdaki formu doldurup bizlere gönderebilir veya aşağıda mail adreslerine formda istenilen bilgileri yazıp gönderebilirsin.

Mail Adresleri

iletisim@sanatlibiblog.com

sanatlibiblog@gmail.com

Editör veya İçerik Geliştirici Başvuru Formu

    Portfolyoda Görünmesini İstediğiniz Sosyal Medya Hesaplarınız
    * Facebook, Instagram, Weheartit, Tumblr gibi sosyal medya hesaplarınızan birini veya kişisel web sitenizi ekleyebilirsiniz. (Zorunlu Değil)
    ** Aklınıza takılan diğer soruları da ekleyebilirsiniz.


    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.