Zen Pırlanta'dan Renkli Taşlı Kolyeler: Mücevher Yansıması Sanatlı Bi Blog 11

Zen Pırlanta’dan Renkli Taşlı Kolyeler: Mücevher Yansıması

Mücevher Yansıması!

Yaz yaklaşırken gece düğünleri, nişanlar ve söz merasimleri yaklaşıyor. Özellikle sezon davetleri parıltı ve şıklık katan tasarımlarla, tüm dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlıyor. Şıklıkları kadar konforuna da önem veren kadının en çok tercih ettiği aksesuarlar kolyeler. Kolye modelleri hem kolay kullanımları hem de sonsuz seçenekleri ile her kadını büyülüyor.

Yeni sezonda Zen pırlanta rengarenk tasarımları ile mücevher konusunda pek çok alternatif sunuyor. Modern çizgilerle tasarladığı yakut kolye modelleri, zümrüt ya da safir taşının uyumu ile stilinizi güçlendiriyor. Yaz mevsiminin yaklaşmasıyla ortaya çıkan, adeta doğanın uyanışını simgeleyen kıyafetler yakut veya zümrüt taşlı kolyelerle kombinlenebiliyor. Doğanın uyanışının en renkli şeklini Zen  koleksiyonları ile keşfedebilirsiniz.

Kombinlerinize dinamizm ve hareket katmak isterseniz renklerin enerjisinden ilham alabilirsiniz. Mevsimin en iddialı renkleri özel aksesuar koleksiyonlarında kendine yer buldu. Özellikle sarı, beyaz ve rose altın modelleriyle birleşen pırlanta her zaman asil görünmenin anahtarı. Kışın kasvetinden kurtulup baharın hafifliğine ulaştığımız bu günlerde, romantik tasarımlar gündüz şıklığımızı da süslüyor.

İddialı renkler ve cesur çizgilerden hoşlananlar için tasarlanan yakut taşı kırmızının tutku dolu ışığını en güzel şekilde yansıtıyor. Yalnızca gece davetlerinde değil hafta sonu stilinin de en şık ve konforlu parçalarından olan pırlantalı kolye modelleri kadınlar her zamankinden daha da özgür ve cesur hissediyor.

Doğanın uyanışıyla ortaya çıkan renkleri zarif tasarımlarla boynunuzda taşımanın mükemmel hissini yaşayın. En sade kıyafetlere bile özgün bir tarz yaratmayı sağlayan mücevherler her ortamda kusursuz görünüyor. Ayrıca pırlanta safir kolyeler hayatınızdaki en değerli kadını mutlu etmek için de harika bir yoldur. Sezonun en gözde parçaları arasından sizin için seçtiğim alternatiflerden ilham alabilirsiniz. Farklı stillere hitap eden pırlantalı kolye modellerinden seçtiğinizi almak çok kolay. Zen pırlanta modellerini yenilikçi ve estetik tasarımları olduğu için çok seviyorum. Mücevher tutkunlarının da çok seveceğine inanıyorum.

Başka başka

Hareketli Film Sahneleri Nasıl Çekildiğini Gösteren 10 Kamera Arkası Sanatlı Bi Blog

Hareketli Film Sahnelerinin Nasıl Çekildiğini Gösteren 10 Kamera Arkası

Film çekim işinin mutfağında olmayıp da bazı sahnelerin nasıl çekildiğini düşünmeye başlayınca Nasıl çekiyorlar aabi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.