Lego ile Yapılmış 35 Muhteşem Sanat Eseri - Lego Sanatı Sanatlı Bi Blog 39

Lego ile Yapılmış 35 Muhteşem Sanat Eseri – Lego Sanatı

Lego ile neler yapılır? sorusunun en güzel cevabını veren Lego Sanatçısı Nathan Sawaya kendisini brick artist (tuğla sanatçısı) olarak nitelendiriyor.

Yaptığı birbirinden güzel çalışmalar ile Lego Starwars tasarımlarına muhteşem örnekler veren sanatçı bu çalışmaları ile Lego sanatı nedir? sorusunun da en güzel cevabını vermiş.

Yaptığı çalışmalar kapsamında kült kahramanlara da yer veren sanatçı Starwars, SimpsonsBatman, Superman, Oscar Heykeli ve Ünlü Mimari Yapıları tasarlamış. Aynı zamanda How I Meet Your Mothers‘ın ünlü karakteri Barney Stinson‘un elindeki Lego ile yapılmış oscar tasarımı ve Özgürlük Heykelinin elindeki ışın kılıcı çok hoş olmuş diyebiliriz. 🙂

Özgürlük heykelinden kendi oluşturduğu karakterlere kadar bütün tasarımlarında mükemmel iş çıkartan Nathan Sawaya‘nın Lego ile ilgili görsellerini aşağıdaki albümde derledik.

 

Aynı zamanda Lego ile ilgili oyunlar da oluşturan sanatçının Real Madrid‘de top koşturan dünya yıldızı Ronaldolu fotoğrafı da muazzam olmuş.

Dilerseniz, Lego sanatı ile ilgili daha fazla bilgi ve video bulabileceğiniz sanatçının sitesine ve instagram hesabına göz atabilirsiniz.

Başka başka

Farklılık Yaratan Tasarımlar: Pırlanta Kolyeler Sanatlı Bi Blog 15

Farklılık Yaratan Tasarımlar: Pırlanta Kolyeler

Her yerde aynı tarzları görmekten sıkılmadınız mı? Siz de bir farklılık aramıyor musunuz? Takı ve …