Farklılık Yaratan Tasarımlar: Pırlanta Kolyeler Sanatlı Bi Blog 15

Farklılık Yaratan Tasarımlar: Pırlanta Kolyeler

Her yerde aynı tarzları görmekten sıkılmadınız mı? Siz de bir farklılık aramıyor musunuz? Takı ve aksesuar konusunda model çok ama aslında hepsi birbirinin aynı gibi. O zaman ruhunuz gibi benzersiz bir mücevheri hakkediyorsunuz. Emel pırlanta sıradanlıkları yıkıyor. Modern dokunuşlarla pırlantaya yepyeni bir soluk kazandırıyor. Yılların tecrübesi ve titiz işçiliği ile göz kamaştıran modellere imza atıyor. Dünya modasının trendlerini özel pırlanta kolye modellerinde sergiliyor.

Her zevke ve yaşa hitap eden birbirinden gözde koleksiyonlarla tanışın. Stilinizi yaratın ve bu konuda pırlantaya şans verin. Renkli taşların pırlanta ile dansına şahit olun. Yeryüzünün en değerli taşları arasında yer alan yakut, zümrüt ya da safir taşının muhteşem ışık saçan renk tonları, pırlantanın gücü ile kusursuz bir uyum yakalayarak kıyafetlerinize ayrı bir hava katıyor.

Sade ama gösterişi elden bırakmayan ve şıklıkları ile ön plana çıkan pırlanta kolye çeşitleri yüzyıllardır çiftler arasında sonsuz bir sadakat simgesi olarak kullanılıyor. Pırlanta ve diğer değerli taşlar, tutkulu bir aşkın hikayesini yeniden yazıyor.

Tarih boyunca önemi her geçen gün artan pırlantalar günümüzde de sıklıkla kullanılıyor. Arkadaşlarla bir kahvaltı ya da toplantı, iş görüşmesi veya özel bir davet…

Bir pırlantalı kolye sizi her durumda kusursuz gösterecek. Ağır ve asil. Cesur ve sıra dışı. Siz hangisini seçiyorsunuz? Pırlantayı en özel kesimi ile işleyen Emel pırlanta ışıltısını en güzel şekilde yansıtan taşlar elde eder. Asaletin ve şıklığın simgesi olan kusursuz pırlanta, ışıltılı altın ve renkli taşlarla birleşerek kolye forumu alıyor. Böylece kadınların şıklığına şıklık katmaya geliyor.

Kendine has ve benzersiz tasarımlara sahip olan ve Emel pırlantanın yaratıcı tasarım dokunuşları ile yeni bir soluk kazanan pırlanta kolyeler ile siz de stilinizle göz kamaştırın.

Kadınların en sevdiği mücevherler arasında bulunan pırlanta kolyeler dünyadaki en değerli takı ve aksesuarları temsil ediyor. Bu mükemmel tasarımlı pırlanta kolyelere hemen Emel pırlanta ayrıcalığıyla sahip olun! Doğanın en zarif hediyeleri arasında yer alan pırlantalar, nadide ve kusursuzdur.

Başka başka

Tersaneleri Gezerek Topladığı Atık Malzemeler ile Oyuncak Tasarlayan Emre Ezelli'den 8 Çalışma Sanatlı Bi Blog 9

Tersaneleri Gezerek Topladığı Atık Malzemeler ile Oyuncak Tasarlayan Emre Ezelli’den 8 Çalışma

Daha önce Hurda Malzemeleri Yaratıcı Eserlere Dönüştüren Türk Heykeltraş: Emre Ezelli haberinde bahsettiğimiz sanatçının’nın bir başka …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.