Paste your Google Webmaster Tools verification code here
Anneannesinden Öğrendiği Minimal Örgü Sanatıyla Harikalar Yaratan İpnot'tan 20+ Eser Sanatlı Bi Blog 30

Anneannesinden Öğrendiği Minimal Örgü Sanatıyla Harikalar Yaratan İpnot’tan 20+ Eser

İpliklerle yarattığı minimal dünya ile harika eserler oluşturan İpnot‘un arşivine göz atalım istedik bugünkü yayınımızda. Özellikle örgü dikiş nakış ile oluşturduğu minimal eserler ile dikkat çeken sanatçının arşivinde: hayvanlar alemi, çiçekler, kült sanat eserler, oyun konsolları ve yiyecek içecekler var.

Çocukluğundan itibaren aldığı takma adı –İpnot– kullanan sanatçı, küçüklüğünün kendisi için oldukça verimli geçtiğinden bahsediyor. Dikiş ve nakışa yönelmesinin onun çevresindeki insanlar sayesinde olduğunu düşünen İpnot‘u en çok etkileyen kişi ise anneannesiymiş.

Anneannesinin dikiş ve nakış yaparken takındığı rahat tavırdan etkilenen sanatçı küçüklüğünden itibaren projelerine başlamış. Projelerini gerçekleştirdikçe keyif almaya başlayan sanatçı örgü sanatını hobi olarak sürdürmeye başlamış.

Yaklaşık 500 farklı renk ile projeler gerçekleştiren dikiş nakış ve örgü sanatçısı İpnot’un ilgi çekici minimal eserlerinden derlediklerimiz aşağıda. Güzel ve ilham verici seyirler olsun. 🙂

Bağlantılar: Website | Instagram

Başka başka

En İlginç Adaptasyonlara Sahip 8 Hayvan Sanatlı Bi Blog 11

En İlginç Adaptasyonlara Sahip 8 Hayvan

Canlıların yaşadığı çevreye sağladığı kalıtsal özelliklere adaptasyon denir. Her canlı yaşadığı ortama uyum sağlayamaz ise …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.