Duvarların Mest Olduğu 3 Boyutlu Sokak Sanatı Çalışmaları: 'Nevercrew' Sanatlı Bi Blog 26

Duvarların Mest Olduğu 3 Boyutlu Sokak Sanatı Çalışmaları: ‘Nevercrew’

İsviçreli çift kişilik sanatçı topluluğu Nevercrew 3 boyutlu çalışmalarıyla duvarları mest ediyor. Özellikle hayvanlar alemi ve astronotları çalışmalarının ana teması yapan sokak sanatçısı Nevercrew‘in öncüleri Christian Rebecchi & Pablo Togni. 1996 yılından bu yana beraber çalışan ikili, farklı düşüncelerinden ortaya çıkan yaratıcı fikirlerin sanatlarına güç kattığını savunuyor. ‘Birlikten güç doğar‘ mottosunu çalışmalarının felsefesi haline getiren ikili fikir çatışmalarının getirdiği zorlukların kendilerine ve sanatlarına tecrübe kattığının da farkında.

Yaşayan sistemler üzerine çalışan ikilinin en çok üzerinde durduğu konu mekanik ve doğal bileşenlerin harmanı. Teknoloji ve doğallığı aynı kefede tartan Neverscrew yaptığı üç boyutlu çalışmalarla da izleyicileri hayran bırakıyor. Çok da lafı uzatmadan can alıcı çalışmalarına bir göz atalım.

Ordering Machine adlı çalışmalarını videoya alan Chris Tong Viet‘in kadrajından hızlandırılmış yapım videosuna da göz atabilirsiniz.

@nevercrew MURAL during #grenoblestreetartfest #streetart #streetarteverywhere

CHRIS TONG VIET (@christongviet) tarafından paylaşılan bir video ()

Bağlantılar: Website | Instagram | Facebook

Başka başka

1. Uluslararası Mural İzmir Sokak Sanatı Festivali Başvuruları Açıldı: Koşullar ve Mekanlar Sanatlı Bi Blog 12

1. Uluslararası Mural İzmir Sokak Sanatı Festivali Başvuruları Açıldı: Koşullar ve Mekanlar

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilmesi planlanan “Uluslararası İzmir Duvar Resimleri Çalıştayı” 15 Eylül- 30 Ekim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.