Engelli Sanatçı Mariusz Kedzierski'den Dünyaya Büyük Mesaj Sanatlı Bi Blog 12

Engelli Sanatçı Mariusz Kedzierski’den Dünyaya Büyük Mesaj

Engelli sanatçı Mariusz Kedzierski boredpanda‘da kendi yayınladığı haberi ile engeller beyinde başlar söylemini doğrulayacak çalışmalar yaptığını tüm insanlığa duyurmuş.

Çizdiği gerçekçi portreleri ve yaptığı çalışmaları ile kendini naif bir şekilde tanıtan Kedzierski Polonyalı ve 23 yaşında. Gerçekçi portreler resmediyor. Ve cesur bir şekilde kolunun olmadığından bahsediyor.

Sakatlığın kendisi için bir şans olduğuna inanan Mariusz Kedzierski 700’e yakın çizim yaptığını ve  15 000 saat kadar zaman harcadığının altını çiziyor. Aynı zamanda 2013 Yılı Viyana En İyi Küresel Sanatçı ödülüne layık görülen sanatçı çalışmalarıyla bir çok sergiye de katılmış.

Avrupa’ya birçok seyahat gerçekleştirerek sokaklarda sanatını icra ediyor. Ve amacı engellerin beyinde başladığını tüm insanlığa göstermek.

Mükemmel bir işe imza atan Kedzierski‘yi çizgisi gereği kutluyoruz. Düşünceleri ve yaşam dolu oluşuyla engellerin beyinde başladığını çoğumuza anlatmaya çalışan sanatçının başarılarının devamını diliyoruz.

Engelli sanatçıların oluşturduğu çalışmaları derlediğimiz Engelli Sanatçılardan Müthiş Eserler – Engeller Beyinde Başlar haberini de incelemenizi öneririz.

Başka başka

Eli Öpülesi Genç Ressam Yaptığı Resimler ile Kanserli Çocuklara Işık Oluyor Sanatlı Bi Blog 90

Eli Öpülesi Genç Ressam Yaptığı Resimler ile Kanserli Çocuklara Işık Oluyor

15 yaşındaki ressam Dimitra Milan genç yaşına rağmen Avrupa ve Amerika’da tanınmış bir ressam. Koleksiyonları, yaptıkları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.