Rüyada Hamilelik Görmek Sanatlı Bi Blog 4

Rüyada Hamilelik Görmek

Rüyada hamilelik görmek; hamile görülen kişilerin durumuna göre değişiklik gösterir. Bu gibi rüyalar, hamile olduğunu gören kişilerin cinsiyeti göz önünde bulundurularak yorumlanmıştır.


Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Yapılan araştırmalara göre, rüyada hamile olduğunu görmek; kişilerin iş hayatında başarılı olacaklarına delalet eder. Bu rüyayı gören kişilerin, iş konusunda yapacakları atılımlarda büyük başarı elde edecekleri şeklinde yorumlanır. Rüyada hamilelik gören kişilerin medeni hali de rüya yorumu için oldukça önemlidir. Rüyayı gören kişi bekâr ise, sevdiği kişi ile mutlu bir yuva kuracağı ve en kısa sürede evlenecekleri anlamına gelir. Rüyayı gören kişi evli ise, bu rüya kişinin çocuk sahibi olacağına ya da sevinçli bir haber alacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi yaşça büyük, olgun bir kadın ise bu rüya maddi anlamda çektiği sıkıntıların son bulacağının müjdecisidir. Rüyayı bir erkek gördüyse, bu kimsenin utandığı bazı sırları olduğuna ve bu sırların gün yüzüne çıkmasından dolayı büyük bir stres yaşadığına işarettir.

Başka bir rivayete göre, kendini hamile gören kadınlar için bu rüya mal sahibi olacakları anlamına gelir. Erkeklerin bu rüyayı görmesi ise kedere delalet eder. Başka bir tabirde ise rüyada hamile olduğunu gören kişinin cinsiyeti ne olursa olsun, o kişinin rızkının artacağına işaret olduğu söylenir. Bazı tabirciler de kişinin rüyada kendisini hamile olarak görmesini mutsuz bir evlilik olarak ifade etmişlerdir. Rüyayı gören kişi gerçek hayatta da hamileyse, gördüğü rüya; bebeğini sorunsuz bir şekilde dünyaya getireceğini, kolay bir doğum gerçekleştireceğini ifade eder.

Rüyada Hamile Kadın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya tabircileri, rüyada hamile kadın görmenin mutlu günleri temsil ettiğini haber vermektedir. Rüyasında hamile kadın gören kişilerin, hiç ummadıkları bir zamanda çok sevinçli bir haber alarak rahatlığa kavuşacaklarına delalet eder. Rüyada kız bebeğe hamile olduğunu gören kadınlar, sevgi ve bereketin muhatabı olurlar. Rüyasında erkek bebeğe hamile olduğunu görenlerse iş hayatlarında yükselişe geçerek başarı elde ederler. Rüyada hamile bayan görmek müjdeli bir haber alınacağına delalettir. Bazı rüya tabircileri de rüyayı tam tersi şekilde yorumlamıştır. Rüyada başka bir kadını hamile olarak gören bayanların, kötü haber duyarak üzülecekleri, zor bir süreç yaşayacakları ifade edilmektedir. Hem bolluğu hem de kederi temsil edebilen bu rüya, kişilerin içinde bulundukları sürece göre şekillenir.

Rüyada Hamile Hayvan Görmek

Rüyada hamile hayvan görmek, rüyayı gören kişilerin etrafında yardıma muhtaç biri olduğuna delalet eder. Rüya sahibi bu ihtiyaç sahibi kişilere yardım eli uzatarak büyük bir iyilikte bulunur. Rüyada hamile hayvan görmenin yorumu, görülen hayvan türüne göre de değişiklik gösterir. Hamile kedi görmek, iyi kalpli insanlara delalet eder. Hamile köpek ise, uzun süredir beklenen huzurlu günlerin habercisidir. Bu rüya;bolluğu, bereketi ve helal kazancı temsil eder.

Başka başka

Yaratıcı Düşünme ile Bir Eser Nasıl Tasarlanır: Helga Stentze’den Örnekler

Gündelik eşyalarla yaptığı yaratıcı tasarımlar ile harika işlere imza atan Helga Stentze çok yönlü düşünmenin …

Sadece 1 yorum

  1. Rüyamda hamileydim fakat doğumum için 4 ay geç kalmıştım bunun bi anlamı var mıdır acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.