Anasayfa / İlginç / Muz ve Yapraklar ile Sanatın İlginç Yüzünü Özetleyen İsteef’ten Muhteşem Çalışmalar
Muz ve Yapraklar ile Sanatın İlginç Yüzünü Özetleyen İsteef'ten Muhteşem Çalışmalar Sanatlı Bi Blog 31

Muz ve Yapraklar ile Sanatın İlginç Yüzünü Özetleyen İsteef’ten Muhteşem Çalışmalar

Sanatını icra ederken yiyecekleri kullanan Stephan Brusche (takma adıyla isteef) muz ve yapraklar ile ilginç işlere imza atıyor. Özellikle muzlar üzerine hem çizim hem de oyma ile klasik sanat eserleri, ünlü yüzler, çizgi dizi karakterleri ve hayvanlar alemini resmeden sanatçı ince zekasını gün yüzüne çıkartıyor.

Ülkelerde yaşanan terörist hareketlerine kayıtsız kalmayan Stephan Brusche (takma adıyla isteef) Türkiye İstanbul’da yaşanan terör saldırısı sonrası yaptığı çalışma ile gönüllerimizde taht kurdu. Dünya’nın bir çok ülkesinde gerçekleşen bu ve buna benzer saldırıları kınayan sanatçı sanatın sadece ilginç yönüyle değil, sanatçının duyarlılığıyla da ön plana çıkıyor.

Muz ve çeşitli yiyeceklerle ilginç çalışmalar oluşturan sanatçı yaprak sanatına da ilginç örnekler vermiş. Genellikle yapraklar üzerine çizerek çalışan Stephan Brusche eserlerini websitesi ve instagram hesabı üzerinden izleyiciye sunuyor.

Bu eğlenceli ve ilginç Stephan Brusche çalışmalarından derlediklerimiz aşağıda. Güzel ve eğlenceli seyirler olsun. 🙂

 

Bağlantılar: Website | Instagram | Facebook

loading...

Başka başka

Gündelik Eşyalar ve Basit Çizimler ile Akıl Dolu İllüstrasyonlar Tasarlayan Fred Jana'dan 20+ Çalışma Sanatlı Bi Blog 27

Gündelik Eşyalar ve Basit Çizimler ile Akıl Dolu İllüstrasyonlar Tasarlayan Fred Jana’dan 20+ Çalışma

Gündelik eşyaları kullanarak basitlik algısını illüstrasyonlarına yansıtan Fred Jana‘dan muhteşem bir seri ile karşınızdayız. Özellikle …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.