Metroda İki Koltuğu Kapıp Temiz Bir Uyku Çeken Sevimli Kedinin İç Isıtan Hikayesi Sanatlı Bi Blog 11

Metroda İki Koltuğu Kapıp Temiz Bir Uyku Çeken Sevimli Kedinin İç Isıtan Hikayesi

Almanya‘da Baden Wurttemberg kentindeki metro treninde yaşanan bu sevimli olay gezgin bir tekir kedinin trenin iki koltuğunu kapmasıyla başlamış. Miskinliğiyle çiftli koltukta derin ve sevimli bir uykuya yatan kedicik diğer yolcularla karşılaştığında gördüğü ilgiyi normal karşılamış ve uykusuna devam etmiş.

Yolcuların gözlerindeki “nereden geldi bu sevimli” bakışlarıyla ilgi odağı olmaya devam eden sevimli tekir, Patrick Maurer adlı vatandaş tarafından fotoğraflanmış. Ardından Facebook‘ta çektiği fotoğrafları yayınlayan Patrick Maurer eklediği yorum ile olaya biraz da mizah katmış:

Birisi küçük kedisini kaybettiyse, S1 hattında ileri geri gidiyor olabilir, makinist bilir.

Patrick Maurer birilerinin kayıp kedisi olabilir düşüncesiyle giriştiği bu hareket sonrası haber hızlıca yayılmış. Bu sevimli tekir kedinin sahibini bulma ümidiyle 30 binden fazla kişi bu gönderiyi paylaşmış. Bazı kullanıcılar kayıp kedinin trene sığınmasında sıcaklığın etkili olduğunu ileri sürmüş.

Daha sonra trenden alınıp ailesi bulunma ümidi ile hayvan barınağına götürülen sevimli tekir kedi. Herrenberg ailesiyle birlikte eve kavuşmuş.

Hatta ve hatta seyahat eden bu sevimli tekir kedinin hayranı tarafından bir resmi bile çizilmiş.

Bağlantılar: lovemeow.combild.de

Başka başka

Kedileri Photoshop ile Rötuşlayarak Yiyecek ve İçeceklere Monte Eden 25 Çalışma Sanatlı Bi Blog 26

Kedileri Photoshop ile Rötuşlayarak Yiyecek ve İçeceklere Monte Eden 25 Çalışma

Kedileri yiyecek ve içeceklere rötuşlayan instagram kullanıcısı cats_in_food‘tan derlediklerimiz var bu yayınımızda. Özellikle kedi ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.