Sanat Eserlerini Ambalajı Yırtılmış Biçimde Resmeden Robin Eley'den Yaratıcı Çalışmalar Sanatlı Bi Blog 18

Sanat Eserlerini Ambalajı Yırtılmış Biçimde Resmeden Robin Eley’den Yaratıcı Çalışmalar

Klasik sanat eserlerini poşeti daha yeni açılmış veya yırtılmış şekilde resmeden sanatçı Robin Eley‘in hayranlık uyandıran çalışmaları var bugünkü yayınımızda. Özellikle ilk bakışta poşeti yırtılmış veya yeni açılmış sanacağınız sanatçının eserleri arasında: Mona Lisa – Leonardo Da Vinci, İnci Küpeli Kız – Johannes Vermeer, Sarı Şapkalı Kadın – Picasso var.

İngiltere merkezli şu an Amerika’da yaşayan sanatçı özellikle dünyanın en zengin portre ödülü olan Doug Moran Ulusal Portre Ödülü‘nün Runner Up (2010) ve Highly Commended (2011) adlı sayısız Avustralya sanat dalında finalist oldu. 2014’te Fort Wayne Realism Bienali‘nde küratörlüğünü üstlenen sanatçılara jüri ödülünü aldı. Ayrıca, aynı zamanda Archibald Ödülü‘nü (2012), Eutick Memorial Natürmort Sanat Ödülü‘nü (2010, 2012) ve Nora Heysen Natürmort Sanat Ödülü‘nü (2011) tamamladı. 2012’de Arts SA’dan Uluslararası Sunum Hibe almaya hak kazandı, bu da Amerika‘ya Kaliforniya‘daki çalışmalarını sergilemeye davet edildiğini kabul etmesini sağladı.

Bağlantılar: Instagram | Website

Başka başka

Modern İllüstrasyonları Klasik Sanat Eserleri ile Şekillendiren 15+ İllüstrasyon Sanatlı Bi Blog 24

Modern İllüstrasyonları Klasik Sanat Eserleri ile Şekillendiren 15+ İllüstrasyon

İllüstrasyonları ile gündelik hayatı anlatan sanatçı stratidiblu klasik sanat eserlerini modern sanat ile birleştiriyor. Özellikle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.