Manzarayı Tamamlayan Yağlı Boya Resimleri Yapan Andre Lucero'dan 20+ Çalışma Sanatlı Bi Blog 36

Manzarayı Tamamlayan Yağlı Boya Resimleri Yapan Andre Lucero’dan 20+ Çalışma

Manzarayı tamamlayan yağlı boya resimleriyle harika işlere imza atan ressam Andre Lucero‘nun arşivine hoş geldiniz. Manzarayı tamamlayıcı fotoğraflarıyla ilgi çeken ressam yağlı boyayı sıklıkla kullanıyor.

Özellikle üslup tanımlama olarak kolaylaştırıcı etkiye sahip olan yağlı boya düzeltilebilir özelliğiyle de dikkat çekiyor. Manzarada kullanımı ile mitolojik etkiler yaratan yağlı boya tabloları son dönemde manzara ressamlarınca çokça kullanılmakta.

Sanatın gerçekliği nasıl yansıttığı veya kimin için hangi ilham verici unsurlara parmak bastığı öngörülürse: gerçekliğin algısı nedir? veya gerçekliğin bir insani algıya ihtiyacı var mıdır? soruları temel sosyolojik etkileri incelemeye fırsat doğuruyor.

Gerçeklik algıya ihtiyaç duyduğunda bir illüzyon doğuruyorsa; Mucizeler Kitabında bahsettiği üzere dünya bir tiyatro sahnesi ve bizlerde rollerimizi oynuyor ve maskelerimizi takıp, düşünce balonlarımızla gerçeklik sandığımız ideaları oluşturuyorsak; zamanın da algının bir ürünü olması kaçınılmaz.

Çok da lafı uzatmadan bu etkilerin en güzel deneyimini sunan 20’den fazla Andre Lucero tablosu derledik. Güzel ve mutlu seyirler olsun.

Bağlantlar: Instagram

Başka başka

15+ Tepetaklak Fotoğrafı ile İlham Veren Sanatçı Costas Spathis Sanatlı Bi Blog 2

15+ Tepetaklak Fotoğrafı ile İlham Veren Sanatçı Costas Spathis

İlham veren fotoğraflarıyla drone fotoğrafları çeken sanatçı Costas Spathis’in arşivinden yazı hatırlatacak çalışmalar var bugünkü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.