Kolaj Çalışmalarındaki Moda İkonları Sanat Tablolarının Ünlü Karakterleri ile Birleşirse Sanatlı Bi Blog 35

Kolaj Çalışmalarındaki Moda İkonları Sanat Tablolarının Ünlü Karakterleri ile Birleşirse

Kolaj çalışmalarını kült karakterlerin yüzleri ile süsleyen sanatçı görsel anlamda oldukça ilginç işlere imza atıyor. Özellikle Leonardo Da Vinci‘nin Mona Lisa‘sı ve Johannes Vermeer‘in İnci Küpeli Kızını sıkça gördüğümüz bu kolaj çalışmalarında kült film yıldızı Audrey Hepburn‘de var.

Creative Fashion Studio‘dan Rodrigo Pinheiro‘nun yaratıcı tarzı ile oluşturulan bu kolaj çalışmaları modaya çok farklı bir yerden bakmanızı sağlayacak. İlginç ve yaratıcı website tasarımı ile adına yakışır işler başaran Rodrigo Pinheiro‘nun en çok ses getiren çalışması şüphesiz ki Be(i)ach girls.

Be(i)ach girls kolaj çalışmasında Sandro Botticelli‘nin Venüs’ün Doğuşu ve Johannes Vermeer‘in İnci Küpeli Kızından esinlenen karakterler var. Diğer çalışmalarının özünde ise İnci Küpeli Kız ve Venüs’ü değişik şekillerde kullanan sanatçı, portre tarzı kolajlarıyla da ilgi çekiyor.

Başlıktan da anlaşılacağı üzere kült karakterleri birleştiren bu ilginç kolaj çalışmalarından derlediklerimiz aşağıda. Eğlenceli seyirler. 🙂

Bağlantılar: Website | Instagram

Başka başka

20+ Siyah Beyaz İllüstrasyon ile Gerçekliğe Mizahi Bakış Sanatlı Bi Blog 28

20+ Siyah Beyaz İllüstrasyon ile Gerçekliğe Mizahi Bakış

Dijital siyah beyaz illüstrasyonları ile gerçekliğe mizahi bakışı yansıtan Fransız sanatçı LLD Graphisme‘nin arşivine hoş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.