İnsanın Karmaşık İç Dünyasını Anlatan 20+ İllüstrasyon Sanatlı Bi Blog 27

İnsanın Karmaşık İç Dünyasını Anlatan 20+ İllüstrasyon

İnsanın iç dünyasını anlamlandıran sanatçı Angelo Ruta‘nın serisine hoş geldiniz. Özellikle insan karmaşasını renkli illüstrasyonları ile anlatan Ruta insanın iç dünyasını anlamlandırıyor.

Renkli illüstrasyonları ile karmaşa içerisindeki düzeni anlatan sanatçı her düşünce yükünün altında insani bir sorumluluk olduğunun altını çiziyor. Karmaşa ve kötü duyguların sürdürülebilir olmasının asıl sebebi insanın kendi düşünce sistemi olduğunu hatırlatan bu illüstrasyonlar kurban psikolojisinin de derinlerine inmiş.

Unutmadan hatırlatmak gerekirse Hayatımızda hep bir şeyler oluyor, herkesin hayatında hep bir şeyler oluyor ama hayatımıza yön vermek ve başımıza gelenlere nasıl tepkiler verip nasıl harekete geçeceğimizi belirlemek bizim elimizde. İnsan psikoloji kurban rolü oynamayı çok seviyor.

Bu olanlar da sadece benim başıma gelirdi.

Benim hayatım böyle yapacak bir şey yok

Şans yok ki bende.

Galiba bütün şansımı bu olayda kullandım.

bla bla bla

Hatta bazen inancımızın temelinde bile kendimizden umudu kesip bir mucize bulmaya adıyor; duamızı, isteklerimizi bu ölçüde şekillendiriyoruz. Ne yazık ki kendi değerine inanmayan birey başkalarına kendinin değerli olduğunu görmek istese bile her seferinde göreceği kendi olduğu yerdir. İlham verici seyirler.

Bağlantılar: Instagram

Başka başka

Aşk ve Kadını Çizgisel Siyah Beyaz İllüstrasyonlarla Anlatan Sanatçıdan 20+ Çalışma Sanatlı Bi Blog 25

Aşk ve Kadını Çizgisel Siyah Beyaz İllüstrasyonlarla Anlatan Sanatçıdan 20+ Çalışma

Aşk içerisindeki kadının yerini çiçekli siyah beyaz illüstrasyonlarla anlatan Mira Lou‘nin arşivine hoş geldiniz. Özellikle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.