Paste your Google Webmaster Tools verification code here
İlişkilerdeki Karmaşıklığı Aşk İllüstrasyonları ile Anlatan 15+ Çalışma Sanatlı Bi Blog 26

İlişkilerdeki Karmaşıklığı Aşk İllüstrasyonları ile Anlatan 15+ Çalışma

Daha önce Siyah Beyaz İllüstrasyonlarla Aşkın Tanımı: The Black Circle içeriğinde bahsettiğimiz sanatçının yaratıcı serisi devam ediyor. Özellikle aşk hayatındaki karmaşıklığı anlatan the black circle bu serisinde olayları biraz daha dibe vurmuş.

Tek kişilik kadroda her şey süper giderken hayata birinin girmesi ve daha iyi gideceği umudunu çöpe atmak zorunda kalan insan kendine ikinci bir şans diliyor. Kalp kırıklıkları yaratarak, kendi düşünce illüzyonunda boğuluyor. Düşündüğü hatalı dünyanın karmaşıklığı kendi tiyatro oyunu fakat izleyiciler de dışarıdaki insanlar değil. İzleyiciler kendi yarattığı dış dünya. Bağımlılık da böyle başlıyor. Korku, nefret, şimdi bu başıma gelecek düşünceleri de burada var oluyor.

Neyse ki her şeyi karışık yapan kendimizsek, bu farkındalık ile şimdi ne yapabiliriz? Daha mı mutlu olacağız yoksa işleri daha da karıştıracak mıyız? İlham verici seyirler.

Bağlantılar: Instagram

Başka başka

Sağlık Çalışanlarının Koronavirüs ile Mücadelenin En Önemli Halkası Olduğunu Hatırlatan Müthiş İllüstrasyonlar Sanatlı Bi Blog 21

Sağlık Çalışanlarının Koronavirüs ile Mücadelenin En Önemli Halkası Olduğunu Hatırlatan Müthiş İllüstrasyonlar

İllüstrasyon yaratıcısı alirezapakdel doktor, hemşire ve sağlık çalışanlarının koronavirüs ile mücadelenin kahramanları olduğunu illüstrasyonları ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.