Paste your Google Webmaster Tools verification code here
Dünya'nın İnsanlığa Karşı Savaşını Anlatan 20+ İllüstrasyon: Angryearth Sanatlı Bi Blog 33

Dünya’nın İnsanlığa Karşı Savaşını Anlatan 20+ İllüstrasyon: Angryearth

Son dönemde İklim Değişikliği, Sera Gazı etkisi, Küresel Isınma ve Kutupların Erimesi başlıklarıyla gündeme gelen doğal dengenin bozulmasına karşı sinirlenen Dünya’nın varlığını resmeden Angryearth insanlığa karşı savaş açtı.

Özellikle insanoğlunun Dünya’yı sadece kendilerinin sanmasıyla başlayan sanayileşme ve teknolojik gelişmelerle kolay yoldan enerji üretme çabaları 2000’lerin başlarına doğru tehlike çanlarını çalmaya başladı. Kömür başta olmak üzere petrol ve doğalgaz gibi fosil yakıtların tüketimi ile sera gazlarının oranı artınca Dünyamız gereğinden fazla ısınmaya başladı. Gereğinden fazla sıcaklık artışı küresel ısınmayı, küresel ısınma ise kutupların erimesini hızlandırarak doğal dengeyi bozmaya başladı bile. Hal böyle olunca küresel çapta iklim değişiklikleri meydana gelerek kuraklaşma gittikçe hızlanmakta.

İnsanoğlunun dünyayı sadece kendi evi gibi kullanması ile kaçak avlanma, plasik atıklar, küresel iklim değişikliği, karbondioksit oranındaki artış gibi konuları kaleme alan Angryearth‘ten derlediğimiz illüstrasyonlar aşağıda. İlham verici seyirler olsun.

Bağlantılar: Instagram

Başka başka

Güzellik ve Saflığın Ön Plana Çıktığı 15+ Renkli Kadın İllüstrasyonu Sanatlı Bi Blog 18

Güzellik ve Saflığın Ön Plana Çıktığı 15+ Renkli Kadın İllüstrasyonu

Güzellik ve saflığın ön plana çıktığı renkli kadın illüstrasyonlarının yaratıcısı grafik tasarımcı Nadine Ghannoum. Yaptığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.