Anasayfa / Görsel Sanatlar / İllüstrasyon / 20+ İllüstrasyon ile Kadın Portreleri ve Hayvan Alemini Birleştiren Çalışmalar
20+ İllüstrasyon ile Kadın Portreleri ve Hayvan Alemini Birleştiren Çalışmalar Sanatlı Bi Blog 36

20+ İllüstrasyon ile Kadın Portreleri ve Hayvan Alemini Birleştiren Çalışmalar

Viyana merkezli sanatçı Andrea Hrnjak hayvanlar aleminin vahşi doğası ile kadın portrelerini birleştiriyor. Özellikle insan ile hayvanlar arasındaki birliğin ve uyumlu dünyanın yalın olduğu bir pencereden, günümüzde arzuladığımız ışıltılı ve tedirgin bir ruhun tasvirini yapan Andrea Hrnjak; illüstrasyonları ile büyülüyor.

Doğanın kendine özgü ritminin sadece insanoğlu etrafında var olmadığını bizlere hatırlatan sanatçı; sisli gece görüntüleri ile illüstrasyonlarına gizem katıyor. Yaptığı illüstrasyon çalışmalarında genellikle baykuş ve kurt gibi hayvan figürlerini kullanan illüstrasyon çizeri, kadının doğasını farklı bir şekilde özetliyor.

Portre illüstrasyonları ile hayvanlar alemini birleştiren çizer Andrea Hrnjak‘tan derlediğimiz illüstrasyonlar aşağıda. Güzel seyirler.

Bağlantılar: Website | Instagram

loading...

Başka başka

Sırt Dövmeleri ile Adından Sıkça Söz Ettiren Sanatçı Violeta Arus'tan 20+ Çalışma Sanatlı Bi Blog 29

Sırt Dövmeleri ile Adından Sıkça Söz Ettiren Sanatçı Violeta Arus’tan 20+ Çalışma

İspanyol dövmeci Violeta Arus vücudun sırt uzvuna yaptığı dövmeler ile muhteşem çalışmalara imza atıyor. Özellikle hareket …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.