Yaratıcılığın Tavan Yaptığı 20+ Dövme Çalışması ile Hayal Dünyasına Yolculuk Sanatlı Bi Blog 37

Yaratıcılığın Tavan Yaptığı 20+ Dövme Çalışması ile Hayal Dünyasına Yolculuk

Dövmelerinde birçok konuyu sentezleyerek yaratıcılık konusunda ders veren dövme sanatçısı bombayfoor‘dan (Andrea) derlediğimiz geniş bir arşiv var bu akşamki yayınımızda. Mutluluktan yalnızlığa, hayvanlar aleminden kalp ile beyin arasındaki uyumsuzluğa kadar geniş bir dövme katalogu bulunan bombayfoor (Andrea) italya merkezli lodotattooshop için çalışıyor.

Derin mesajlar veren dövmeleriyle hangi dövmenin nerede güzel durabileceği hakkında muazzam fikirler de veren dövme sanatçısı Andrea renk seçeneğine de önem veriyor. El ayak bilek dövmeleri ile omuz, sırt ve kol dövmeleri ile konumlandırma konusuna açıklık getiren Andrea; özgürlüğün simgesi olarak kabul edilen filleri de unutmamış. Çocukluğumuzun çizgi filmi – liseliler bilmez diyelim – 🙂 Tsubasa dövmesi ile bizi geçmişe götürse de çizgisel ve geometrik dövmeleri ile gerçeğe döndüren Andrea‘nın 20’den fazla çalışması aşağıda. Keyifli akşamlar. 🙂

Bu içerik hoşunuza gittiyse En İyi 50 Dövme Modelinin Bulunduğu Büyülü Dövme Katalogu: ‘Anna Neudecker’ ve Türk Dövmeci Ahmet Cambaz’dan Nefesinizi Kesecek 30 Dövme Örneği haberlerine de göz atabilirsiniz.

Başka başka

25+ Dövme Modeli ile Vücudun Uyumunu Anlatan Sanatçı: Marjana Brun Sanatlı Bi Blog 36

25+ Dövme Modeli ile Vücudun Uyumunu Anlatan Sanatçı: Marjana Brun

Özellikle vücudun bütün bölümlerine yaptığı dövmeleri ile ön plana çıkan Marjana Brun‘un arşivine hoş geldiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.