Türk Dövmeci Mentat Gamze'den İlham Verici 20+ Fazla Dövme Tasarımı Sanatlı Bi Blog 36

Türk Dövmeci Mentat Gamze’den İlham Verici 20+ Fazla Dövme Tasarımı

Dövme tasarımlarıyla ilham verici çalışmalar oluşturan Türkiye – İstanbul merkezli sanatçı Mentat Gamze‘nin birbirinden leziz tasarımları var bu haberimizde. Oluşturduğu dövme modellerinin içeriğinde manzara, hayvanlar alemi ve bitkiler var. Genellikle illüstrasyon tarzında olan dövmeleri ve noktalı temalar ile kendine has bir üslup oluşturan sanatçı; dövmelere bıraktığı kırmızı nokta ile imzasını atıyor.

Ayrıca istek üzerine de dövme tasarlayıp yapan sanatçının tumblr hesabında bilgilendirici bir form var. Dövme istekleriniz var ise Make a Tattoo Request linkine tıklayabilirsiniz.

Siyah beyaz dövme tasarımları üzerine attığı kırmızı nokta ile “dikkat çekilmiş odaktan dinginliğe doğru bir çizgi” izleyen dövme sanatçısı Mentat Gamze‘den derlediğimiz 30 model aşağıda. Bol keyifli seyirler. 🙂

Ayrıca bu haber bizlere son zamanlarda sosyal medya üzerinde yükselen ve muhteşem dövme örnekleri oluşturan dövme sanatçısı Ahmet Cambaz‘ı hatırlattı. Dilerseniz Türk Dövmeci Ahmet Cambaz’dan Nefesinizi Kesecek 30 Dövme Örneği haberine de göz atabilirsiniz.

Bağlantılar: Instagram | Tumblr | Behance | Facebook

Başka başka

Çiçek Dövmesi Severler İçin 20+ Fazla Model: Haneul Sanatlı Bi Blog 29

Çiçek Dövmesi Severler İçin 20+ Fazla Model: Haneul

Çiçek dövmesi severler için tattoo_haneul‘un arşivinden derlediklerimiz var bugünkü yayınımızda. Özellikle renkli dövmelerin vücudun çeşitli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.