Türk Dövmeci Eva Krbdk'tan Büyülü Dövme Katalogu: Dairesel Manzara Dövmeleri Sanatlı Bi Blog 54

Türk Dövmeci Eva Krbdk’tan Büyülü Dövme Katalogu: Dairesel Manzara Dövmeleri

Yaptığı dövmeler ile ününe ün katan Türk dövme sanatçısı Eva Krbdk‘ın seyir zevki yüksek dövmeleri ile karşınızdayız. Renkli manzara dövmeleri ile vücudun kol ve boyun kısımlarına can veren dövme sanatçısı Eva Krbdk şekil olarak dairesel dövmeler yapmayı tercih ediyor. Özellikle son zamanlarda dairesel dövmeleri tercih eden sanatçı, renkli dövme tercihi ile ilham veriyor.

Renkli dairesel dövmeler dışında portre ve illüstrasyon tarzı çalışmalarıyla adından sıkça bahsettiren dövme sanatçısının: yalnızlık, aşk, umut, gökyüzü ve acıyı tema olarak kullandığı dairesel dövmelerinden derlediklerimiz ve diğer çalışmaları aşağıda. Bol keyifli seyirler. 🙂

Dairesel dövmeler dışında portre dövmeleri de yapan sanatçı Frida Kahlo, Star Wars ve Marilyn Monroe dövmeleriyle adından oldukça bahsettirmiş. Ayrıca illüstrasyon portre tarzındaki diğer dövmelerinden örnekler de aşağıda.

Özellikle son zamanda internet ortamında dolaşan Leonardo Da Vinci‘nin ünlü eseri Son Akşam Yemeği (The Last Supper) dövmesi ile oldukça ses getirmiş.

Dövme sanatçısı Eva Krbdk‘ın sırt, boyun ve ayak kısmına yaptığı ilham verici dövme modelleri aşağıda.

Ayrıca bu içerik hoşunuza gittiyse diğer Türk Dövme sanatçıları Ahmet Cambaz ve Mentant Gamze’yi de sitemizden takip edebilirsiniz.

→ Türk Dövmeci Ahmet Cambaz’dan Nefesinizi Kesecek 30 Dövme Örneği

→ Türk Dövmeci Mentat Gamze’den İlham Verici 20+ Fazla Dövme Tasarımı

Bağlantılar: Instagram

Başka başka

Çiçek Dövmesi Severler İçin 20+ Fazla Model: Haneul Sanatlı Bi Blog 29

Çiçek Dövmesi Severler İçin 20+ Fazla Model: Haneul

Çiçek dövmesi severler için tattoo_haneul‘un arşivinden derlediklerimiz var bugünkü yayınımızda. Özellikle renkli dövmelerin vücudun çeşitli …

2 Yorumlar

  1. Nerede acaba tattoo salonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.