Siyah Beyaz Hayvan Dövmeleri ile Mucizeler Yaratan Dövmeci Sven Rayen'dan 20+ Model Sanatlı Bi Blog 31

Siyah Beyaz Hayvan Dövmeleri ile Mucizeler Yaratan Dövmeci Sven Rayen’dan 20+ Model

Studio Palermo‘nun kurucu ortağı Sven Rayen, çizim ve ayrıntılı gölgelendirme çalışmalarındaki olağanüstü yetenekleri ile tanınan bir dövme uzmanı ve çizerdir.

Resmi olarak eğitimli bir illüstrasyon çizeri olan Sven Rayen teknik paleti çizim, boyama, gravür, doğrusal / atmosferik perspektif gibi çeşitli tarzlara uzanıyor. Dövme makinesini yeteneğiyle birleştirerek; gerçekçi portrelerden, basitleştirilmiş geometrik hayvanlara, anatomik olarak kesin rakamlardan son derece stilize fakat bireysel tasarımlara kadar yelpazesini sergiliyor.

Genellikle hayvan odaklı dövme çalışmaları ile dikkatleri üzerine çeken dövme sanatçısı Sven Rayen siyah beyaz tarzı ve hayvanlar alemini işleyişi ile yeteneklerini gün yüzüne çıkartıyor. Neredeyse vücudun tüm uzuvlarına yaptığı dövme modelleri ile illüstrasyonlarını harmanlayan Sven Rayen‘dan derlediğimiz dövme modelleri aşağıda. Güzel ve ilham verici seyirler olsun. 🙂

Hayvan Dövmeleri

Vücudun el, kol, göğüs, sırt ve ayak bölümlerine yaptığı hayvansal dövmeler ile çeşitli çizim şekillerini deneyen Sven Rayen‘ın hayvan dövmeleri.

Diğer Dövmeleri

Vücudun el, kol, göğüs, sırt ve ayak bölümlerine yaptığı hayvansal dövmeler ile çeşitli çizim şekillerini deneyen Sven Rayen‘ın diğer dövmeleri.

Bağlantılar: Instagram | Website

Başka başka

Çiçek Dövmesi Severler İçin 20+ Fazla Model: Haneul Sanatlı Bi Blog 29

Çiçek Dövmesi Severler İçin 20+ Fazla Model: Haneul

Çiçek dövmesi severler için tattoo_haneul‘un arşivinden derlediklerimiz var bugünkü yayınımızda. Özellikle renkli dövmelerin vücudun çeşitli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.