25+ Çiçek ve Hayvan Dövmesiyle Vücudun Harika Uyumu: Gabby Colledge Sanatlı Bi Blog 36

25+ Çiçek ve Hayvan Dövmesiyle Vücudun Harika Uyumu: Gabby Colledge

Siyah Beyaz dövmeleri ile çiçek ve hayvanlar alemini vücuda işleyen sanatçı Gabby Colledge‘nin arşivine hoş geldiniz. Özellikle çiçekleri vücuda işleyiş tarzıyla kol, bacak, bilek ve göğüs gibi uzuvlarda dövmenin nasıl durabileceği hakkında fikirler veren modelleriyle geniş bir arşivi olan sanatçı Londra merkezli.

Çiçek, hayvan ve illüstrasyon tarzında tasarladığı dövmeleri ile siyah beyaz sadeliği vücuda yansıtan Gabby Colledge‘den 25’ten fazla çalışma derledik. İlham verici seyirler olsun.

Çiçek Dövmeleri

Gabby Colledge yaptığı siyah beyaz çiçek dövmeleri ile el, kol, omuz ve göğüs gibi birçok uzva dair modeller barındırıyor.

Hayvan Dövmeleri

Gabby Colledge yaptığı siyah beyaz hayvan dövmeleri ile el, kol, omuz ve göğüs gibi birçok uzva dair modeller barındırıyor.

Diğer Dövmeleri

Gabby Colledge yaptığı siyah beyaz illüstrasyon dövmeleri ile el, kol, omuz ve göğüs gibi birçok uzva dair modeller barındırıyor.

 

Bağlantılar: Instagram

Başka başka

Çiçek Dövmesi Severler İçin 20+ Fazla Model: Haneul Sanatlı Bi Blog 29

Çiçek Dövmesi Severler İçin 20+ Fazla Model: Haneul

Çiçek dövmesi severler için tattoo_haneul‘un arşivinden derlediklerimiz var bugünkü yayınımızda. Özellikle renkli dövmelerin vücudun çeşitli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.