Genç Sanatçı Aneta Ivanova'dan Çifte Pozlamada İlham Veren 30 Çalışma Sanatlı Bi Blog 32

Genç Sanatçı Aneta Ivanova’dan Çifte Pozlamada İlham Veren 30 Çalışma

24 yaşındaki Bulgaristan Varna merkezli genç sanatçı Aneta Ivanova‘nın bugüne kadar oluşturduğu muhteşem çalışmalardan derlediğimiz 30 çifte pozlama örneği var bu yayınımızda.

Kendini küçüklüğünden beri sanata adayan sanatçı ilk olarak boyama ve çizim ile bu alana adımını atmış. Daha sonra ise fotoğrafçılığa giriş yapan Ivanova doğa ve manzara üzerine çalışmaya başlamış. Portre fotoğrafçılığına geçiş yaptıktan kısa bir süre sonra iki dokuyu birbiri ile harmanlamaya başlayan sanatçı uzun pozlama ve çifte pozlama üzerine çalışmalarını yoğunlaştırmış.

Çevresindeki her yerden ilham alabileceğini belirten genç fotoğrafçının çalışmalarına güç katan unsurların başında uzun yürüyüşlere çıkmak ve deniz. Özellikle rüya, müzik ve sanat incelemeleri yaparak ufkunu genişleten genç fotoğrafçı çalışmalarında genellikle kendisini model olarak kullanıyor.

Çeşitli seriler ile çifte pozlama örneklerini internet sitesinde toplayan fotoğrafçının en gözde serileri: Under The Waves ve We are all made of flowers.

Yine benzer bir haber olan uzun pozlama tekniği kullanarak çektiği bu fotoğraflar ile şehrin dokusuna yeni anlamlar getiren çalışmalara da bakabilirsiniz.

Uzun Pozlama Ana

Bağlantılar: Website | Instagram | Tumblr

Başka başka

Gezgin Kedi Suki'den Kartpostallık 20 Manzara Fotoğrafı Sanatlı Bi Blog 21

Gezgin Kedi Suki’den Kartpostallık 20 Manzara Fotoğrafı

Gezgin kedi Suki (sukiicat) sahibiyle birlikte dünyayı geziyor. Her gittiği yerde manzaraya dair muhteşem karelere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.