Dijital Rötuşlarla Fotoğraflarına Renk Katan Sanatçı: Martin De Pasquale Sanatlı Bi Blog 39

Dijital Rötuşlarla Fotoğraflarına Renk Katan Sanatçı: Martin De Pasquale

Arjantin merkezli sanat yönetmeni ve dijital sanatçı Martín De Pasquale dijital rötuşlarla kendi fotoğraflarını eğlenceli hale getiriyor. Gerçeklik algısını kıran rötuşlarla fotoğrafı hayal dünyası ile buluşturan Martín De Pasquale model olarak kendini kullanıyor. Gölge oyunları ve paralel evrenin varlığını anımsatan rötuşlarla izleyiciye seyir keyfi yüksek çalışmalar sunan Martín De Pasquale; günlük hayattaki maskelerimize de değinmiş. Hayal dünyası ve yaratıcılığın birleşiminden oluşan bu çalışmalardan derlediklerimiz aşağıda. Güzel seyirler. 🙂

Ayrıca bizlere Metro İstasyonunda Çekilen Fotoğraflara Yapılan Birbirinden Komik Karalamalar haberimizi anımsatan fotoğraf üzerine çizim (doodles) çalışmalarından beş tanesi aşağıda.

Hinduizm, Budizm, Jainizm, Taoizm, Sihizm ve Teozofide kullanılan yaygın bir yasa Karma’ya meyveler ile değinen Martín De Pasquale; “ne ekersen onu biçersin” deyişini vitamini bol olarak tasvir ediyor.

Bu içerik hoşunuza gittiyse Sanatçı Çizim ve Fotoğraflarını Tek Karede Birleştirerek Büyülü Hikayeler Oluşturuyor ve Avuç İçi Hikayeleriyle Sürreal Minyatür Sanatı – Abbas Space haberlerine de göz atabilirsiniz.

Bağlantılar: Behance | Facebook | Pinterest

Başka başka

20+ Siyah Beyaz İllüstrasyon ile Gerçekliğe Mizahi Bakış Sanatlı Bi Blog 28

20+ Siyah Beyaz İllüstrasyon ile Gerçekliğe Mizahi Bakış

Dijital siyah beyaz illüstrasyonları ile gerçekliğe mizahi bakışı yansıtan Fransız sanatçı LLD Graphisme‘nin arşivine hoş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.