Anasayfa / Fotoğrafçılık / Digital Perspective’den Bakış Açınızı Değiştirecek Büyülü Fotoğraf Albümü
Digital Perspective'den Bakış Açınızı Değiştirecek Büyülü Fotoğraf Albümü Sanatlı Bi Blog 42

Digital Perspective’den Bakış Açınızı Değiştirecek Büyülü Fotoğraf Albümü

Dijital fotoğrafçılık alanında adından da anlaşılacağı üzere oldukça başarılı olan Yunanistan merkezli Digital Perspective, fotoğrafçı Karen Gkiounasian‘a ait. Çekilen ilham verici fotoğraflarla anı ve renk tonunu muazzam bir şekilde yakalayan Digital Perspective; fotoğraftaki gizemli dünyaya farklı bir bakış açısı getirmiş. Genellikle bulut fotoğraflarındaki gün batımı tonlarını yakalayan Karen Gkiounasian‘dan ilham verici fotoğrafları derlediğimiz bu albümde binalar, gökyüzü, manzara ve çift olmanın sevincini içeren 35 fotoğraf var.

Kendini ifade etme biçimi olarak fotoğrafları seçen Karen Gkiounasian‘ın amacı anı sonsuzlaştırmak. Tek bir flash patlamasını evrenin bütün zaman dilimlerine yaymayı seven fotoğrafçı, an ile duygu birikimini birleştirerek izleyiciye de ilham verici bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor. Hayat deneyimlerini fotoğraftaki piksellere sığdıran Karen Gkiounasian dijital rötuşlar ile duygu dalgalanmasına yeni yorumlar da katmayı ihmal etmiyor.

Bağlantılar: Website | Instagram

loading...

Başka başka

Marcus Cederberg'ten Fotoğrafa Bakış Açınızı Değiştirecek Minimal Çalışmalar Sanatlı Bi Blog 40

Marcus Cederberg’ten Fotoğrafa Bakış Açınızı Değiştirecek Minimal Çalışmalar

51 yaşındaki İsveçli minimalist fotoğrafçı Marcus Cederberg‘ten fotoğrafa bakış açınızı değiştirecek bir albüm derledik bu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.