"Benim Diğer Yarım" - Uzun Mesafeli İlişkilerin Pasını Alan Muhteşem Proje Sanatlı Bi Blog 14

“Benim Diğer Yarım” – Uzun Mesafeli İlişkilerin Pasını Alan Muhteşem Proje

Çoğumuz uzun mesafeli ilişkilerin sinir bozucu taraflarını biliriz ve bizzat şahit olmuşuzdur. Elini tutmak istersin, sarılmak, kokusundan bir yudum almak istersin kimi zaman. Kimi zaman ise dizinin dibinde otursun da yanımdaki varlığı yeter dersin. Tabi bir de işin kavga boyutu var, Yıldız Tilbe‘nin de dediği gibi “Kavga ederek çözebileceğiniz problemleri konuşarak uzatmayın” mevzusu 🙂

Tam kavganın en heyecanlı yerinde telefonun şarjının bitmesi, internet bağlantısının gitmesi ve o anda problemi çözemeyip süründüre süründüre günlere yayılan kavgalar. Yüz yüzeyken bunu ayrıntılı konuşacağız diyerek üstesinden gelindiğini sanma ve buluşmalarda o anın heyecanıyla unutulan, konuşulup halledilmesi gereken konular. Sinir.

Tabi bir de uzun mesafeli ilişkileri eğlenceye çeviren ömürlük aşklar var. Şekilde görüldüğü üzeri Liseok ve Shindanbi isimli Koreli çift bu bağlılıklarını sanata çevirenlerden. Biri Newyork‘ta diğeri Seul‘da olan sevgililer arada epey mesafe olmasına rağmen yaptıkları bu çalışmalar ile mesafelerin pasını almış.

Benzer yerlerde fotoğraflar çekip ikisini birleştiren çift. Bağlılıklarını bu şekilde sanata dönüştürmüşler.

Biz de keşke bütün uzakta olanlar bu denli bağlı kalabilse deyip. Çiftin hiç ayrılmamalarını temenni ederiz. 🙂

 

Projenin orijinal ismi: Half&Half olmasının yanısıra çiftin çektiği fotoğrafları takip etmek isterseniz buyrun instagram‘a.

Kaynak: mymodernmet     Instagram

Başka başka

Sürreal Dünya'nın Değişimini Anlatan 20+ Fotoğraf: Shaun Ryken Sanatlı Bi Blog 24

Sürreal Dünya’nın Değişimini Anlatan 20+ Fotoğraf: Shaun Ryken

Sürreal dünyadan gerçeklikleri yansıtan bu fotoğraf albümünün sahibi Shaun Ryken. Yaptığı fotoğraf rötuşları ile gerçekliğe …